Фундус-камера - це офтальмологічний цифровий прилад для візуальної діагностики стану очного дна і отримання його докладного повнокольорового фотозображення. Це один з найбільш достовірних і корисних інструментів, які використовуються в офтальмології. За допомогою фундус-камери можна діагностувати глаукому, діабетичну ретинопатію, різноманітні патології сітківки і очного яблука і безліч інших офтальмологічних захворювань.
Фундус камера, або по-іншому, ретинальна камера - це діагностичний прилад, що застосовується для ранньої діагностики захворювань сітківки та зорового нерва. Їх пізня діагностика і, як наслідок, несвоєчасне лікування, є одними з причин сліпоти. За допомогою фундус камери можна візуально спостерігати стан судин очного дна, виробляти їх фотозйомку та здійснювати спостереження в динаміці розвитку тих чи інших очних патологій.
В основу дослідження закладено кілька фізичних процесів. Спочатку просторово-кутове розташування очі фіксується на точковому світловому джерелі, потім реальне зображення очного дна проектується на електронний приймач і перетворюється в цифровий сигнал, який реєструється і обробляється за допомогою комп'ютера і виводиться на екран.
Чутливі матриці забезпечують високу якість цифрових знімків при мінімальній інтенсивності спалаху і тривалості огляду. Зменшення ступеня освітлення розширює коло ситуацій, в яких може застосовуватися апарат, робить процедуру абсолютно безпечною для пацієнта.
Купити сучасні - адаптивні мультиспектральні фундус-камери. З їх допомогою можна реєструвати динамічні аберації очей в режимі реального часу з компенсацією аберації очей. У таких камерах бинокуляр замінений на систему невідання, до складу якої входять об'єктив і цифрова камера. Для освітлення очного дна використовується ксенонова лампа, світло від якої направляють на затвор, що відкривається при впливі керуючого імпульсу. Затвор направляє промені світла на блок фундус-камери. Звідти світло потрапляє в око людини і відбивається від сітківки як квазіпараллельний пучок. Цифрова відеокамера реєструє зображення, а то в свою чергу за допомогою комп'ютера з'являється на екрані.
Даний спосіб обстеження має високу інформативність і дозволяє виявляти найменші зміни в фізіологічних структурах очного дна, ознаки глаукоми, діабетичної ретинопатії, інших патологій зорового нерва і сітківки, призначати ефективну терапію і контролювати результативність лікування.
Бувають стаціонарні і ручні фундус-камери. Ручні (портативні) камери мають компактний розмір, легка вага і надають можливість фотографування очного дна однією рукою дозволяють використовувати фундускамери в самих різних умовах - в діагностичному кабінеті, палаті стаціонару або на виїзді.
Купити фундус-камеру в Україні - компанія Форамед | Офтальмологічне обладнання